सोमबार २ सय २८ जनाले कोरोना जिते, ९२ जना संक्रमित थपिए

स्वर्णिम खबर
२४ जेष्ठ २०७८, सोमबार १६:१०

२४ जेठ, हेटौँडा । मकवानपुरमा सोमबार २ सय २८ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएका छन् ।
पछिल्लो २४ घण्टामा जिल्लामा होम आइसोलेसनबाट २ सय १६ जना र आइसोलेसनबाट १२ जना गरी थप २ सय २८ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएको स्वास्थ्य कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ । यो संगै जिल्लामा हालसम्म कोरोना जित्नेको संख्या ७ हजार ४ सय ९ पुगेको छ ।
यसैगरि जिल्लामा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ९२ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । १ सय १० जनाको पिसिआर परीक्षण गर्दा ५० जना र ३ सय २६ जनाको एन्टीजेन परीक्षण गर्दा थप ४२ जनामा गरी थप ९२ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो । यो संगै जिल्लामा हालसम्म पुष्टि हुनेको संख्या ९ हजार ४ सय २३ जना पुगेको छ । जिल्लामा हाल १ हजार ८ सय ९५ जना सक्रिय संक्रमित उपचारत रहेका छन् ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*